Spotkanie Newcastle vs Wolves na obiekcie St. James' Park: 3-0

W minioną środę, 2 marca 2024 roku, na stadionie St. James' Park w ramach 27. kolejki angielskiej Premier League drużyna Newcastle pokonała ekipę Wolves wynikiem 3-0. Gole padły już przed przerwą, której gospodarze przystąpili prowadząc 2-0. Po emocjonującym starciu to zawodnicy z Newcastle cieszyli się z pełnej puli punktów po efektownym zwycięstwie.

Relacja z meczu: Newcastle 3-0 Wolves

St. James' Park przywitał dzisiaj drużyny Newcastle i Wolves w starciu 27. kolejki Premier League. Sędzią głównym był Tim Robinson z Anglii, a na murawie mieliśmy okazję zobaczyć zaciętą walkę o punkty. Gospodarze rozpoczęli mecz odważnie, a kibice obu drużyn tworzyli niesamowitą atmosferę na stadionie.

Pierwsza bramka padła już w 14. minucie, kiedy to Alexander Isak pokonał bramkarza Wolves i zapewnił prowadzenie dla Newcastle. Goście starali się odrobić straty, ale to gospodarze podwajali prowadzenie w 33. minucie za sprawą Alberta Gordona, który skutecznie wykorzystał sytuację podbramkową.

W drugiej połowie Wolves próbowali odwrócić losy meczu, jednak defensywa Newcastle była nieugięta. Ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy w samej końcówce spotkania sprawili radość swoim fanom. W 90. minucie Tariq Livramento ustalił wynik na 3-0, asystującym zawodnikiem był Fabian Schär.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Rayan Aït Nouri z Wolves otrzymał żółtą kartkę w 85. minucie za faul. Natomiast czerwonych kartek nie zanotowano. Po końcowym gwizdku kibice Newcastle świętowali zasłużone zwycięstwo swojej drużyny, która prezentowała wysoką skuteczność przed bramką przeciwnika.

Następne wyzwania czekają Newcastle na mecze z Chelsea, Crystal Palace oraz Manchester City. Natomiast Wolves zmierzą się z zespołami Fulham, Coventry i Bournemouth. Premier League zaskakuje nas piękną grą i emocjonującymi pojedynkami, a dzisiejsze starcie było tego doskonałym przykładem.