Wolves - Fulham, wynik spotkania 2-1

W meczu 28. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Wolves i Fulham, który odbył się dwa dni temu na stadionie Molineux Stadium, emocje sięgały zenitu. Po wyrównanej pierwszej połowie, drużyna gospodarzy zdołała ostatecznie wygrać 2-1, pokonując rywali bramkami zdobytymi w drugiej połowie. Zwycięskiego gola strzelili w 81. minucie, zapewniając kibicom niesamowite emocje i cenne trzy punkty.

Relacja z meczu:

Na urokliwym Molineux Stadium rozegrał się pojedynek, który dostarczył kibicom wiele emocji. Od pierwszych minut panowała napięta atmosfera, obie drużyny walczyły o każdą piłkę, dając z siebie wszystko na murawie.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, jednak nie zabrakło widowiskowych akcji. Zawodnicy obu ekip starały się przełamać defensywę rywali, jednak skuteczność była wówczas nieosiągalna.

W 52. minucie gospodarze wreszcie otworzyli wynik spotkania. R. Aït-Nouri, z zimną krwią, wykorzystał okazję i wpakował piłkę do siatki po asyście Toti Gomesa, wprowadzając Molineux Stadium w szał.

W 67. minucie to już 2-0 dla Wolves! Tym razem to T. Cairney zdobył bramkę, podnosząc przewagę gospodarzy na jeszcze wyższy poziom.

Wydawało się, że Fulham nie odnajdzie drogi do bramki przeciwnika, ale w ostatnich chwilach meczu udało im się zmobilizować. W doliczonym czasie gry, A. Iwobi zmniejszył dystans, ustalając wynik na 2-1. Chociaż goście zdobyli honorowego gola, to nie zdołali już odwrócić losów spotkania.

Poza bramkami, emocje wzbudzały również kartki. Żółte kartki zostały pokazane Nélsonowi Semedo oraz Santiago Bueno z drużyny gospodarzy, a z kolei Harrisonowi Reedowi oraz João Palhinha z Fulham.

Następne mecze zapowiadają się interesująco dla obu drużyn. Wolves zmierzy się z Coventry, Bournemouth oraz Aston Villą, natomiast dla Fulham czekają pojedynki z Tottenhamem, Sheffield Utd oraz Nottingham Forest. Po takim widowisku jak to, fani piłki nożnej z niecierpliwością wyczekują kolejnych starć w Premier League.