Mecz między Fulham oraz Wolves dnia 2023-11-27 20:00 na stadionie Craven Cottage - końcowy wynik 3-2

Mecz pomiędzy drużynami Fulham i Wolves zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2. Wynik był remisowy 1-1 na przerwę. Spotkanie odbyło się 27 listopada 2023 roku o godzinie 20:00 na stadionie Craven Cottage w ramach 13. kolejki Premier League.

Mecz piłki nożnej: Fulham vs Wolves

Wczorajszy wieczór na stadionie Craven Cottage był pełen emocji, gdyż gospodarze, Fulham, zmierzyli się z drużyną Wolves w ramach 13. kolejki Premier League. Atmosfera była niesamowita, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego gola zdobytego przez Fulham w 7. minucie, kiedy to A. Iwobi wykorzystał piękną asystę od A. Robinsona, dając prowadzenie swojej drużynie. Jednak już 15 minut później, J. Bellegarde z Wolves wyrównał, ustalając wynik na 1-1 do przerwy.

Druga połowa także była pełna wrażeń. W 59. minucie Willian wpakował piłkę do bramki, odnosząc sukces dla Fulham. Mimo tego, Wolves nie poddawali się i w 75. minucie Hwang Hee-Chan doprowadził do remisu 2-2.

Emocje sięgnęły zenitu, gdy w doliczonym czasie gry Willian ponownie ukazał swoje umiejętności strzeleckie, zapewniając Fulham zwycięstwo 3-2. Kibice oszaleli z radości, a zawodnicy świętowali na boisku.

Mecz nie obył się bez kartek, a sędzia Salisbury Michael pokazał żółte kartki Timowi Reamowi i Carlosowi Viníciusowi z Fulham oraz João Gomesowi i Mario Leminie z Wolves. Czerwone kartki nie zostały jednak wywieszone.

Następne mecze dla Fulham to starcia z Nottingham Forest, West Ham i Newcastle, natomiast Wolves zmierzą się z Burnley, Nottingham Forest i Plymouth. Zapowiada się wiele emocjonujących spotkań w obu drużynach!