Dnia 2023-11-11 12:30 miał miejsce mecz Wolves vs Tottenham zakończony wynikiem 2-1

W emocjonującym spotkaniu drużyna Wolves pokonała Tottenham Hotspur 2-1 w meczu 12. kolejki Premier League. Mecz odbył się na Molineux Stadium o godzinie 12:30 w dniu 11 listopada 2023 roku. Pomimo prowadzenia na przerwę przez Tottenham, to gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania i zdobyć trzy punkty. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego pasjonującego starcia!

Relacja z meczu: Wolves - Tottenham

Mecz pomiędzy drużynami Wolves i Tottenham zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Emocjonujące spotkanie odbyło się w ramach 12. kolejki Premier League na Molineux Stadium.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie z dużym zaangażowaniem, jednak to goście jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 3. minucie B. Johnson wykorzystał świetne podanie od Pedro Porro, dając Tottenhamowi prowadzenie 1-0.

W drugiej połowie meczu, kiedy wydawało się, że goście utrzymają prowadzenie, niespodziewanie w doliczonym czasie gry M. Lemina wyrównał wynik na 1-1, po efektownym podaniu od Pablo Sarabii.

Emocje sięgały zenitu, kiedy w ostatniej minucie dogrywki Pablo Sarabia strzelił zwycięskiego gola, ustalając wynik meczu na 2-1. Asystę przy tym trafieniu zanotował Matheus Cunha.

W trakcie meczu arbiter Tim Robinson ukarał żółtymi kartkami kilku zawodników obu drużyn. Rayan Aït Nouri, João Gomes, Matt Doherty oraz Craig Dawson z Wolves oraz Yves Bissouma, Emerson Royal oraz Rodrigo Bentancur z Tottenhamu zostali upomnieni przez sędziego.

Ostatecznie mecz sędziował Tim Robinson z Anglii, dbając o prawidłowy przebieg spotkania.

Następne mecze dla Wolves to starcia z Fulham, Arsenal oraz Burnley, natomiast drużyna Tottenhamu zmierzy się z Aston Villą, Manchester City oraz West Hamem.