Dnia 2024-04-27 14:00 odbyło się spotkanie między Wolves oraz Luton: wynik 2-1

W ostatnim spotkaniu 35. kolejki Premier League drużyna Wolves podejmowała na własnym boisku ekipę Luton. Mecz odbył się 27 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00 na Molineux Stadium. Po zaciętym pojedynku, ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa 2-1, mimo że na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem 1-0.

Wolves zwyciężają Luton 2-1 na Molineux Stadium

Wszystko gotowe na elektryzujące widowisko na Molineux Stadium, gdzie miejscowi Wolves podejmują Luton w ramach 35. kolejki Premier League. Sędzią głównym tego starcia jest David Coote z Anglii. Drużyny są gotowe, kibice trzymają kciuki - zaczynamy!

W 39. minucie padła pierwsza bramka meczu, a to Hwang Hee-Chan strzela dla gospodarzy, prowadzenie dla Wolves! Asystę do tego trafienia zalicza Matheus Cunha, co sprawia, że kibice oszaleli z radości.

Po przerwie, w 50. minucie to Toti Gomes podnosi prowadzenie dla drużyny gospodarzy! Michael Lemina zapewnia asystę przy tym golu, a Molineux Stadium wrze ze wspaniałej atmosfery.

Mimo dominacji Wolves, Luton nie poddaje się i w 80. minucie udaje im się zdobyć bramkę kontaktową! C. Morris zostaje bohaterem gości, a na tablicy wyników 2-1 dla gospodarzy.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, a żółte kartki leciały w obie strony. Gospodarze musieli zmierzyć się z karą dla João Gomes w 11. minucie, Hee-Chan Hwang w 81. oraz Pablo Sarabia w samej końcówce meczu.

Goście także odczuwali presję sędziego, a Albert Sambi Lokonga zgarnął żółtą kartkę w 58. minucie.

Po zaciętej rywalizacji nie ma miejsca na czerwone kartki, ale obie drużyny opuszczają boisko z pewnymi wnioskami przed zbliżającymi się meczami. Wolves udadzą się na starcie z Manchester City, Crystal Palace, a następnie Liverpool, podczas gdy Luton zmierzy się z Everton, West Ham i Fulham.