Mecz pomiędzy West Ham oraz Wolves zakończony wynikiem 3-0 dnia 2023-12-17 14:00 na obiekcie London Stadium

Mecz pomiędzy drużynami West Ham i Wolves zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się w ramach 17. kolejki Premier League, miało miejsce w London Stadium. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem West Ham 2-0, a ostateczny rezultat ustalony został po bramce strzelonej w drugiej połowie.

West Ham 3-0 Wolves: Dominacja Gospodarzy na London Stadium

17 grudnia 2023 roku na London Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami West Ham United i Wolverhampton Wanderers. Mecz był częścią 17. kolejki Premier League i przyciągnął uwagę tysięcy kibiców. Sędzią głównym spotkania był Chris Kavanagh. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn dopingowali swoje zespoły do ostatniej minuty.

Pierwsza połowa była zdecydowanie w wykonaniu gospodarzy. Już w 22. minucie M. Kudus strzelił pierwszego gola dla West Ham, asystującemu Lucasowi Paquetá. W 32. minucie to samo duo powtórzyło swój wyczyn, podnosząc prowadzenie do 2-0 dla West Ham. Bramki wywołały euforię wśród kibiców, a drużyna gospodarzy była pełna pewności siebie i determinacji.

Druga połowa również należała do West Ham. W 74. minucie Jarrod Bowen strzelił trzeciego gola dla gospodarzy, po raz kolejny przy współpracy z Lucasem Paquetá. Był to dla nich znakomity mecz, a kibice nie mogli uwierzyć w to, co widzieli. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść West Ham United, zapewniając im ważne trzy punkty w Premier League.

W trakcie meczu padły również żółte kartki. Dla gospodarzy ukarani zostali Kurt Zouma, Vladimír Coufal oraz Thilo Kehrer, zaś w drużynie gości Toti Gomes został ukarany żółtą kartką. Czerwone kartki nie zostały w tej potyczce wykorzystane.

West Ham United będzie teraz musiał zmierzyć się z rywalami takimi jak Liverpool, Manchester United i Arsenal, podczas gdy Wolverhampton Wanderers czeka starcie z zespołami Chelsea, Brentford i Lazio. Mecz pokazał, że West Ham jest w znakomitej formie i z pewnością będzie chciał kontynuować swoją passę zwycięstw w kolejnych meczach ligowych.