Na obiekcie Molineux Stadium odbył się mecz Wolves vs Brentford - 0-2

W ostatnim starciu Premier League, drużyna Brentford odniosła zaskakujące zwycięstwo 2:0 nad Wolverhampton Wanderers na Molineux Stadium. Mecz rozegrany został dwa dni temu, 10 lutego o godzinie 15:00. Brentford kontrolowało grę od pierwszego gwizdka, zdobywając bramkę na przerwę i potwierdzając swoją dominację po wznowieniu gry.

Wolves vs Brentford: Cenny Zwycięstwo Gości na Molineux Stadium

W meczu Premier League pomiędzy drużynami Wolves a Brentford na stadionie Molineux Stadium odbyła się zacięta rywalizacja. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 na korzyść gości, którzy okazali się skuteczniejsi w wykorzystaniu okazji podbramkowych.

Początek meczu był pełen emocji, obie drużyny dążyły do zdobycia jak najszybszej przewagi. Gospodarze starali się narzucić swoje warunki, jednak to Brentford jako pierwsi zdołali otworzyć wynik. W 35. minucie meczu Christian Nørgaard wpisał się na listę strzelców po asyście Sergio Reguilóna, dając swojej drużynie ważne prowadzenie.

Wolvess próbowali odpowiedzieć, ale skuteczna gra defensywna gości sprawiała im trudności. Bramkarz Brentford, Mark Flekken, również miał okazję zaprezentować swoje umiejętności, otrzymując żółtą kartkę w 60. minucie za jedno z fauli na swoim polu karnym.

Po przerwie Wolves ruszyli do ofensywy z determinacją, starając się odrobić straty. Niestety, to ponownie Brentford okazał się groźniejszy. Ivan Toney w 77. minucie podwyższył prowadzenie gości, wykorzystując sytuację po rzucie rożnym i asyście VWłochy'ego Janelta. Wynik 0-2 na korzyść Brentford oznaczał, że zadanie wydawało się być już niemożliwe do odrobienia dla Wolves.

Mecz nie obył się bez kontrowersji - w 70. minucie Nathan Fraser otrzymał żółtą kartkę za brutalne wejście, a w doliczonym czasie gry Mario Lemina również został ukarany kartką. Na stronie Brentford żółte kartki zobaczyli Mark Flekken, Mathias Jensen oraz VWłochy Janelt, który w 81. minucie zdobył asystę przy drugim golu dla swojej drużyny.

Ostatecznie, Wolves muszą pogodzić się z porażką na swoim terenie, a Brentford cieszyć się z trzech punktów zdobytych w trudnym wyjeździe. Następne spotkania obu drużyn zapowiadają się interesująco - Wolves zmierzą się z Tottenham, Sheffield Utd oraz Brighton, podczas gdy Brentford czekają starcia z takimi potentatami ligi jak Liverpool, Manchester City oraz West Ham.