Chelsea kontra Wolves, wynik meczu 2-4

W meczu 23. kolejki Premier League Chelsea podejmowała drużynę Wolves na Stamford Bridge. Spotkanie, które odbyło się 4 lutego o godzinie 14:00, zakończyło się zwycięstwem drużyny gości 4-2. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Wolves 2-1.

Relacja z meczu Chelsea vs Wolves

Mecz pomiędzy drużynami Chelsea a Wolves odbył się w ramach 23. kolejki Premier League na Stamford Bridge. Gospodarze przegrali 2-4 z gośćmi. Sędzią głównym spotkania był Tim Robinson z Anglii.

W 19. minucie meczu Chelsea wyszło na prowadzenie po bramce C. Palmera, który wykorzystał asystę M. Caicedo. Jednakże, trzy minuty później Matheus Cunha wyrównał wynik zdobywając bramkę dla Wolves. Na chwilę przed przerwą, goście wyszli na prowadzenie po trafieniu A. Disasiego.

W drugiej połowie Wolves zdecydowanie przejęło kontrolę nad grą. Matheus Cunha zdobył kolejne dwie bramki w 63. i 82. minucie, doprowadzając do wyniku 1-4 na korzyść gości. M. Mudryk zdobył bramkę dla Chelsea w 86. minucie, lecz nie był to wystarczający impuls, aby odwrócić losy meczu.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Żółte kartki dostało trzech zawodników Chelsea: Malo Gusto, Moisés Caicedo oraz Ben Chilwell. Natomiast w drużynie Wolves ukarani zostali Nélson Semedo i Pedro Neto. Nie odnotowano czerwonych kartek.

Po tym meczu Chelsea w najbliższych spotkaniach zmierzy się z zespołami Aston Villa, Crystal Palace oraz Manchester City. Natomiast Wolves czekają starcia z Brentford, Tottenham oraz Sheffield Utd.